Indytronics показали дебютний кліп «Clone Fight»

Indytronics Clone Fight video кліп
Фото: стоп-кадр із кліпу

Днями київські інді-рокери презентували свій перший офіційний кліп. За словами учасників квартету, вони довго думали, яку пісню обрати для екранізації першою.

«Пісня “Clone Fight” була написана під враженням від проекту “Goodbuy Normals”. Закохані хлопець і дівчина роз’їжджали світом впродовж 600 днів, знімали відео про свої пригоди і розповідали усьому світу про щастя подорожей. Але вони розлучилися і у цієї історії сумне закінчення. “And I don’t wanna to stop. Taking wings below” (Не хочу зупинятися і опускати крила) – це слова з приспіву “Clone Fight”», – розповів фронтмен групи Даниїл Богданенко.

Загалом зйомки тривали майже три доби і проходили на трьох локаціях.

«Найважче зняти перший кліп, оскільки і досвіду зйомок немає, і з продакшн-компанією потрібно не помилистись. Окрім цього, фінансові питання також потрібно враховувати. Зараз наша мета – зробити так, щоб музика Indytronics не тільки звучала по всьому світу, а й щоб люди бачили наші пісні. Адже сьогодні ера YouTube», – зазначає фронтмен.

Відеокліп «Clone Fight»:

Нагадаємо, екранізована пісня стала частиною дебютного альбому Indytronics «Scintilla Wave», вихід якого відбувся у квітні: