Інді-рокери Vagabond Specter презентували дебютний кліп «Half A Billion Miles»

Режисером «наукового» виднограю став Гоша Винокуров.
vagabond-specter-half-a-billion-miles-video-klip-pablo-specter
Фото: стоп-кадр із кліпу

Нещодавно столичний квартет Vagabond Specter презентував дебютну відеороботу. Її режисером став Гоша Винокуров.

«Ідея кліпу з’явилася після прослуховування пісні. У ній йдеться про комету, із якою виконавець мріє зустрітися – він має до неї сильні почуття і зустріч повинна бути непростою. До речі, комету ми замаскували під гумову качку – так комету Чурюмова–Герасименко жартома називають вчені. У кліпі використано лише одну декорацію – пульт управління з купою лампочок і кнопочок. Створення кліпу на таку тематику – дуже цікавий досвід для усієї нашої команди та й країни у цілому», – зазначив режисер «Half A Billion Miles».

За словами Pablo Specter – вокаліста гурту – йому з колегами важливо було показати, «що молоді українські групи можуть бути цікавими не лише музично, а й візуально».

«Коли я почав думати над словами цієї пісні у 2014 році, то випадково побачив новину, що супутник Rosetta приземлився на комету Чурюмова–Герасименко. Це було велике досягнення у історії космонавтики та людства. І вона була від нас на шаленій відстані. Це було якраз півмільярда кілометрів і летіла вона туди понад десять років», – розповів музикант у коментарі FDR Media.

Відеокліп«Half A BillionMiles»:

Також стало відомо, що дебютний альбом Vagabond Specter побачить світ уже наприкінці січня 2017 року. Робоча назва платівки – «Mirrors».

Нагадаємо, днями американський колектив Олександра Чемерова The Gitas представив лірик-відео на титульну пісню із альбому «Beverly Kills», обкладинку для якого розробив Гоша Винокуров.

За матеріалами: прес-служби гурту