Інді-рокери Love’n’Joy анонсували концертну презентацію нового кліпу

Також під час виступу кияни представлять нову програму.
LoveAndJoy video кліп Spirit Mezzanine Blind Industry
Фото: надане прес-службою гурту

Віднедавна уже квартет Love’n’Joy повідомив про скору презентацію нової концертної програми та відеокліпу на свій минулорічний сингл «Spirit».

«Поринути у атмосферу сонячних шістдесятих і розширити межі музичної свідомості можна буде 17 червня в арт-просторі Mezzanine. Love’n’Joy будуть виступати з новою “європейськоію” програмою, а також презентують містичний кліп на свіжий сингл “Spirit”. Для шанувальників творчості гурту не є таємницею, що кожна відеоробота музикантів відрізняється оригінальністю і самобутністю. Усе у найкращих традиціях психоделічного року», – зазначають у прес-службі колективу.

Компанію того вечора на сцені Love’n’Joy складуть кияни Blind Industry. Вартість квитків на захід у передпродажу складає 69 гривень, у день концерту – 99 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

Нагадаємо, офіційний реліз синглу «Spirit» відбувся 22 жовтня 2015 року. Композиція стала результатом спільної роботи рокерів та київського електронщика Сергія Синецького, який незадовго до його випуску став повноцінним учасником Love’n’Joy.

«Ця пісня про те, що життя – це замкнутий цикл, який повторюється знову і знову», – розповів MusicInUA учасник Love’n’Joy Андрій Сухарєв.

Зазначимо, попередня відеоробота Love’n’Joy на сингл «Spy» побачила світ у січні минулого року.

За матеріалами: прес-служби гурту

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *