Інді-рокери 5 Vymir презентували свій перший різдвяний сингл

5 Vymir Від Холоду сингл
Фото: надане прес-службою гурту

Кияни 5 Vymir презентували свою першу «тематичну» пісню, присвячену новорічно-різдвяним святам. Композиція має назву «Від Холоду» і, за словами музикантів, є їхнім «найдобрішим та найобразнішим творінням».

«Представляємо першу в нашій історії різдвяну пісню «Від Холоду». Здається, це наше найдобріше і водночас найобразніше творіння. Ця пісня про людину, яка заблукала у лісі і зустрічає різних міфічних і казкових персонажів. Хтось хоче її обманути, хтось хоче бути її другом, тлумачить минуле і пропонує дізнатись майбутнє. Її захоплють ці історії, але, згодом, все-одно наступає момент, коли треба вирішити – залишатись чи вертатись назад у реальний світ», – зазначено у прес-релізі, що супроводжує вихід синглу.

Придбати композицію можна в онлайн-маркетах Google Play та iTunes.

Відзначимо, презентована сьогодні аудіоробота стала четвертим після «Містолінії», «Мало Слів (2015)» та «Скелі» синглом 5 Vymir, який побачив світ у поточному році.

Нагадаємо, на початку минулого березня музиканти повідомили про намір навесні випустити новий міні-альбом, однак згодом його реліз відклали на осінь. Нещодавно з’явилася інформація, що рок-квартет працює над своїм новим лонгплеєм, реліз якого очікується наступного року. Майбутній лонгплей стане послідовником альбому «Містолінія», який увійшов до 20 найкращих альбомів 2014 року за версією MusicInUA.

За матеріалами: прес-служби гурту