Христина Соловій шукає нових музикантів

За словами співачки, це пов'язано «із новим етапом її творчої біографії».

Сьогодні, 19 березня, авторка та виконавиця хіта «Fortepiano» оголосила про пошук нових музикантів для свого бенду.

«Я, Христина Соловій, шукаю музикантів-однодумців для формування музичного бенду. У мене новий етап творчої біографії. Зараз працюю над новим альбомом і звучанням моєї музики, яке можна було почути у пісні “Fortepiano”. І тепер мені потрібні молоді спраглі музиканти, яким є що доводити собі та світу.
Ви повинні впевнено грати на одному з інструментів під метроном: гітара, бас, клавішні, барабани. Шукаю людей, для яких працелюбність, бажання розвиватись, артистизм та пристрасність до музикування є другим “я”. Вітається аранжувальне мислення, гра на кількох інструментах, вміння та бажання співати. Бажано проживати у Києві для готовності працювати кожного дня. Тому також обов’язковою умовою є пріоритетність гри у моєму бенді», – зазначила співачка.

З іншими подробицями та вимогами можна ознайомитись на офіційній сторінці співачки у Фейсбук.

Нагадаємо, з попереднім складом свого гурту Христина Соловій випустила дебютний альбом «Жива Вода» (2015) а також устигла записати та презентувати два сингли з його наступника – «Хто, Як Не Ти?» та «Fortepiano».

До речі, кліп на останній з них нещодавно перетнув позначку у 4 000 000 переглядів на Ютюбі. На досягнення такого результату співачці та її виднограю знадобилося лише три місяці.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *