Христина Соловій презентувала акустичну версію «Fortepiano»

Композиція записана у дуеті з легендарним піаністом Любомиром Мельником.
Христина Соловій Любомир Мельник Fortepiano 2018
Фото: скриншот з відео

Сьогодні, 4 квітня, Христина Соловій сповістила про вихід акустичної версії свого хіта «Fortepiano», записану у колаборації зі знаним канадським композитором і піаністом українського походження Любомиром Мельником.

Артистка зізнається, що у неї давно вже була ідея зіграти цю композицію акустично і максимально відтворити атмосферу, в якій пісня була написана: у напівтемряві, при свічках за клавішами старенького фортепіано.

«Коли я дізналась про всеукраїнський тур Любомира Мельника, то відразу уявила, як зазвучить “Fortepiano” з його стилем гри. Спочатку це здавалось нереальним, але я наважилась написати йому і отримала швидку відповідь. Наша перша зустріч була дуже емоційною. Ми багато говорили про класичну музику і маємо однакові почуття до творів Шуберта, Шопена і Моцарта. Ми обоє переконані, що наша музика, будучи кардинально різного жанру, – сягає коренів українського народного мелосу», – розповіла Соловій.

Любомир Мельник, коментуючи кооперацію, зауважив, що пісня «Fortepiano» надихнула його, і вона має «особливу красу, яку легко перенести на рояль».

«Христина має дуже природний музичний стиль і це жива музика, я дуже це поважаю», – додав маестро.

Додамо, що продакшном відео займалася студія Zukovich Films. Зйомки лайву проходили у «Київській Малій Опері».

Акустична версія «Fortepiano»:

Любомир Мельник – канадський піаніст українського походження, один з найвідоміших сучасних неокласиків, визнаний як найшвидший піаніст світу. У квітні Любомир завітає до України з концертами. За деталями туру можна слідкувати у Facebook.

Нагадаємо, що Христина Соловій нещодавно оголосила про пошук нових музикантів для свого бенду.