Histibe оголосив конкурс із призовим фондом у дві тисячі доларів

Його переможці серед іншого також зможуть випустити свої треки на лейблі українського музиканта.
Histibe Mask Movement Native Instruments Loopmasters FabFilter AskVideo
Фото: надане музикантом

Електронний музикант Histibe оголосив міжнародний конкурс для музичних продюсерів у якому можна виграти дві тисячі доларів у призах від провідних світових брендів із світу саунд-дизайна та професійного програмного забезпечення.

«Агов! Це Histibe. Я із хвилюванням оголошую конкурс для музичних продюсерів, який організовано у співпраці із 5Pin Media. У ньому ви зможете виграти призи на більш ніж дві тисячі доларів. Основна мета цього конкурсу – підтримка молодого покоління творчих особистостей та музичних продюсерів з усього світу, які хочуть реалізуватися завдяки музиці. Ми хочемо допомогти вам професійно зростати та поділитися своїм досвідом…», – значеться в оголошенні, розміщенному на офіційній сторінці Histibe у facebook.

Окрім призів від Native Instruments, Loopmasters, FabFilter та AskVideo переможець конкурсу матиме змогу випустити свій трек на лейблі українського музиканта «Mask Movement». Конкурс триватиме до 29 травня, а з повним переліком призів та його умовами можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, що на початку цього року вийшов новий міні-альбом Histibe «No Chains On The Moon». Через два тижні після його релізу відбулася прем’єра відеокліпу на пісню «I.P.», яка стала його частиною:

За матеріалами: прес-служби музиканта