Херсонці Signals Feed The Void «оросили» новим міні-альбомом

Signals Feed The Void Роса Віталій Гавриленко Андрій Печаткін
Фото: з офіційної спільноти проекту у ВКонтакте

Сайд-проект учасників Save Switzerland Віталія Гавриленка та Андрія Печаткіна презентував новий реліз. Чотирипісенний міні-альбом гурту Signals Feed The Void отримав назву «Роса» та був представлений на суд слухачів 30 липня.

«Рівно рік тому ми випустили наш дебютний полноформатник. Відтоді дуже багато чого помінялося як у музиці, яку ми робимо, так і у світі, який нас оточує. З певних причин ми практично повністю відмовилися від синтезаторів і вирішили заглибитися у більш живе звучання. Новий реліз вийшов набагато коротшим, але таким же інформативним, як і перший (принаймні, для нас). Повільний і мінімалістичний, [цей міні-альбом] став свого роду даниною одному улюбленому нами колективу. Що стосується ідей та емоцій, то, як і у випадку з дебютником, це суто особисті переживання, втілені у звук…», – зазначили в описі до релізу музиканти.

Ознайомитись із EP «Роса» можна на офіційній сторінці проекту у ВКонтакте.

Нагадаємо, що на початку липня вийшов другий альбом херсонського гурту Save Switzerland. А у третій декаді березня Віталій Гавриленко презентував дебютний лонгплей свого сольного проекту Fun Service. Тож, свіжий міні-альбом «Роса» став для нього вже третім цьогорічним релізом.

Обкладинка та трек-ліст EP «Роса»:

Signals Feed The Void Роса cover Віталій Гавриленко Андрій Печаткін

01. Назавжди
02. Сонце
03. Фантазія
04. Роса

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *