Харків’яни deliKate презентували сингл «Марина»

Фото: надане прес-службою гурту
Фото: надане прес-службою гурту

Учасники інді-колективу deliKate починають 2015 рік випуском нового синглу. Цікаво, що назва композиції «Марина» збігається із ім’ям мами вокалістки гурту Катерини Офліян.

«Назва нашої нової пісні збігається з ім’ям моєї мами, вона стала моїм головним натхненником. Саме у такому поєднанні мелодійного руху і ритму мені почувся характер наших відносин – зіткнення її неймовірного оптимізму і моєї протяжної меланхолійності», – зазначила фронтвумен гурту.

Пісня «Марина» народилася коли учасники групи нарешті зустрілися на репетиції після тривалих роз’їздів і почали просто джемити. У результаті вийшло багато ідей, більшість з яких так і не знайшли свого продовження і лише одна з них перетворилася на повноцінну пісню. Музику написали клавішник Єфім Чупахін та барабанщик Ігор Бірюченко, який також став саундпродюсером синглу. Автором слів є Катерина Офліян.

«Пісня сповнена претензій до себе, мрій про інше життя і, врешті, сподіванням на гармонію. Хотілося, щоби основним посланням композиції стало “не ображайте своїх коханих”. Втім, як правило, коханих ми ранимо найболючіше. Проте звучання пісні світле й прозоре – це те, як ми відчуваємо майбутнє. А воно обов’язково буде прекрасним!», – резюмувала вокалістка deliKate.

Вашій увазі сингл «Марина»:

За матеріалами: прес-служби гурту

3 коментарів “Харків’яни deliKate презентували сингл «Марина»

Comments are closed.