Гурти Sunchild та Karfagen завітають до Києва із концертом

Anton Kalugin Sunchild Karfagen Антон Калугін Caribbean Club
Фото: надане прес-службою колективу

18 квітня у столичному Caribbean Club відбудеться спільний виступ одразу двох гуртів харківського музиканта Антона Калугіна Sunchild та Karfagen. Захід присвячено десятирічному ювілею обох колективів.

«Концерт пройде у форматі музичної подорожі у світ чарівництва, мелодійної, динамічної і у той же час, атмосферної, живої музики, коріння якої тягнеться з музичної спадщини Pink Floyd, Camel, Yes, Genesis та Marillion», – зазначено у описі до події.

Квитки на захід коштують від 80 до 200 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

Зазначимо, і Sunchild, і Karfagen працюють у жанрі прогресивного року із невеликим стилістичним варіюванням. Окрім спільного музичного напрямку колективи мають практично однаковий склад учасників.

Щодо їхнього керманича, то Антон Калугін також паралельно веде іще два гурти – Hoggwash (українсько-ірландський проект) та AKKO (Antony Kalugin Kinematic Orchestra). Загалом у творчому доробку музиканта п’ятнадцять повноформатних альбомів. Його колективи часті гості тематичних фестивалів Франції, Німеччини, Австрії, Угорщини та Польщі.

Лайв-версія пісні гурту Karfagen «Sylph»:

Один коментар “Гурти Sunchild та Karfagen завітають до Києва із концертом

  1. Проекти Антона Калугіна чи не єдині в Україні репрезентанти прогресивного року високого і гідного ґатунку. Парадокс в тому, що його музику цінують більше за кордоном, ніж в самій Україні. Одна з причин, мабуть, полягає в тому, що жанр “прогресивний рок” не дуже популярний в Україні. Чому не популярний? Можна лише гадати. Але є чітка закономірність: чим розвинутіше країна, тим цей напрямок популярніший.

Comments are closed.