Гурт yeyo показав кліп на пісню «Wake Up»

У екранізованій композиції можна почути відсилання на хіти Тіни Тернер «The Best» та Тома Джонса «Sex Bomb», а також на «Щедрик» Миколи Леонтовича.
yeyo Wake Up Катерина Офліян Фрідом Семен Мозговий
Фото: скриншот з кліпу

Днями українське інді-тріо yeyo представило відеокліп на свою пісню «Wake Up».

Цікаво, що екранізована композиція увійшла до дебютного міні-альбому «Фрідом», який побачив світ ще два роки тому, проте колектив вирішив надати цій пісні нового імпульсу.

«Нам здалося, що це хороша пісня для кліпу. Вона різнопланова і концептуальна. Ми так себе відчуваємо в Україні – між сходом і заходом, між містом і околицею, між сучасністю і архаїкою. Усе переплутано і складно поєднано, тому ми співаємо «сімплі зе бест» за інерцією, а по мірі того, як усвідомлюємо себе – починаємо співати “Щедрика”», – мовить фронтвумен колективу Катерина Офліян.

Режисером виднограю став Семен Мозговий, з яким колектив знімав свій перший кліп на пісню «Хавьер».

«Це суміш антиутопії і абсурду, різних образів культури – як західної, так і східної. Навіть, радше, наслідок впливу цих двох культур. Історія героїні, яка живе серед світу з бетону і картону, її подорож з цього кам’яного капкану до чогось важливого, до природи, до відкритого простору – на ній тримається розповідь кліпу.
Мені хотілося підкреслити енергетику гурту, яка увібрала у себе мікс із західних тенденцій, пострадянського досвіду дев’яностих та українського музичного досвіду і духовності. Мені подобалися образи самотньої сильної людини у місті, її підсвідоме прагнення до своїх витоків, пошук місця, звідки вона вийшла – на цих метафорах вибудовано сюжет», – коментує виднограй його режисер.

Відеокліп на пісню «Wake Up»:

Нагадаємо, наприкінці січня гурт yeyo презентував сингл «Ballada», який прихильники колективу назвали «поки найсильнішою піснею» у доробку гурту.

За матеріалами: прес-служби гурту