Гурт Веремій презентував «витриману часом» пісню

Веремій Обертом новий сингл нова пісня Віталій Калініченко
Фото: надане Top Media Communication

Днями відбулася прем’єра нової пісні київського гурту Веремій «Обертом».

За словами фронтмена гурту Віталія Калініченка, композиція була написана десять років тому та чекала свого часу.

«Пісня “Обертом” була написана більше десяти років тому в стані юнацьких романтичних почуттів та перших закоханостей. Відповідно, вийшла дуже щирою, живою, не штучною і, як бачимо, вже витриманою часом», – говорить вокаліст групи.

Віталій зізнається, що не планував включати до репертуару гурту, але зробив це, оскільки публіка добре сприймає «Обертом» на концертах.

«Пісня була написана ще до зародження гурту Веремій. Вона ніколи не планувалася в репертуар групи, тим більше в альбом «Доки Є Крила» (його вихід відбудеться цього року. – Прим. ред). Але як засвідчили концерти – це дуже хороший трек. Людям він подобається, і ми вирішили його включити в програму», – повідомив лідер фолк-рокерів.

Пісню було записано минулої осені на студії ФДР.

«На роль синглу ми її вибрали тому що за вікном у нас зараз весна, а пісня має романтичний настрій і ми захотіли його передати», – підсумував Калініченко.

Сингл «Обертом»:

Зазаначимо, восьмого березня гурт відіграє святковий концерт у Львові та вирушить у тур по Україні в підтримку альбому «Доки Є Крила». Також цього року у Веремій заплановано виступи на фестивалях «Бандерштат», «Файне місто» та закордонні гастролі в Європі та США.

За матеріалами: Top Media Communication