Гурт Циферблат представив довгоочікуваний міні-альбом

Музична складова платівки – це поєднання рок-н-ролу та театралізованої музики.
Циферблат Кіносеанс EP міні-альбом купити скачати Валентин Лещинський
Ілюстрація: частина графічного оформлення синглу

У понеділок, 11 грудня, кияни Циферблат випустили свій дебютний міні-альбом «Кіносеанс», робота над яким велася упродовж усього літа. До складу платівки увійшло п’ять пісень і два інструментальних треки – «Intro» і «Outro».

У прес-службі рок-гурту звертають увагу, шо при роботі над «Кіносеансом» музиканти ставили собі за мету поєднати різні художні образи із музичною основою та спробувати зробити невеличку музичну виставу, подібну до кіноновел.

Валентин Лещинський, гітарист гурту Циферблат: «Спершу ми намагалися зробити увесь наш дебютний міні-альбом концептуальним, але потім, все ж таки, відійшли від цієї ідеї. Тому наразі платівка є скоріш звичайним музичним релізом, а не якоюсь однією великою історією. Утім, ми не втрималися і залишили на ній концептуальну частину, яка починається після треком “Вхід” і триває до кінця міні-альбому».

За словами музикантів, музична складова релізу – це поєднання рок-н-ролу та театралізованої музики.

Міні-альбом «Кіносеанс»:

Платівка доступна на онлайн-платформах Google Play, iTunes та Spotify.

Нагадаємо, гурт Циферблат було створено у Києві наприкінці 2015 року. Окрім свіжого міньйону колектив також має у своєму активі чотири записані сингли – «Нові Надії», «Відпусти», «Останні Квіти» та «Аргентинське Танго». До складу колективу входять: Даниїл Лещинський (вокал), Валентин Лещинський (гітара, вокал), Євген Шевченко (бас-гітара), Віктор Ніколенко (клавішні) та Валентин Олейник (ударні).

За матеріалами: прес-служби гурту