Гурт Тримайся За випустив сингл напередодні появи студійника

Тримайся За  Розпалюй сингл
Фото: з офіційної сторінки гурту у ВКонтакте / © Тетяна Шлапак

Останні кілька місяців дніпропетровський колектив наполегливо трудиться над створенням свого дебютного альбому «Частички», вихід якого запланований на осінь. На сьогодні гурт презентував уже три сингли: «Не Винна», «Частички» і найсвіжіший – «Розпалюй». На останню пісню, до слова, Тримайся За зняли кліп.

Один із засновників гурту, Іван Івахнік, пояснив, чому було прийнято рішення знімати відео саме на цей трек:

«Тому що «Розпалюй» є найліричнішою піснею з усього альбому, і, напевно, тому що вона була написана першою. Мені здається, це досить символічно – зняти першу відеороботу саме на першу пісню. Та й людям вона припала до душі».

За словами учасників Тримайся За, в дебютний альбом з урахуванням вищевказаних синглів увійде 13 пісень. Музиканти вважають, що це щасливе число.

«Кожна з них – це нова емоція, яка повинна зачепити слухача і дістатися до найпотаємніших куточків його душі. Загалом платівка складається з 13 дуже різнопланових частинок, що ідеально доповнюють одна одну», – розповіли MusicInUA хлопці.

Запис альбому проходив на дніпропетровській студії M3 Sound під керівництвом Андрія Карачуна.

Цікаво, що два роки тому Тримайся За уже починали записувати дебютний альбом, проте робота над ним так і не була завершена.

«Пройшов деякий час і стало зрозуміло, що з того звучання і форми ми виросли. Хоча ми дуже любимо ці пісні, проте розуміємо, що досвіду їх якісно записати на той час у нас не було. Фактично, ми взялися за його перепис. У новому альбомі не усі пісні перезаписані. Більша частина матеріалу абсолютно нова», – зазначили музиканти.

Прослухати новий сингл «Розпалюй» можна на офіційній сторінці гурту на Саундклауді.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *