Гурт Troye Zillia переспівав лемківську пісню «Lisom»

Саме з роботи над цією композицією розпочався три роки тому творчий шлях львівського фолк-колективу.
Troye Zillia Lisom лірик-відео Станіслав Кириллов Анастасія Войтюк
Фото: скриншот з відео

Наприкінці минулого тижня фолк-гурт Troye Zillia презентував лірик-відео на переспів відомої лемківської пісні, яка після цього отримала назву «Lisom».

«Ми любимо працювати із лемківськими піснями – у них особливий дух. Для мене вони усі дуже різні і нетипові, а ще багато з них про любов – таку сміливу і пристрасну. Загалом, трансформувати народні пісні у нову форму і давати їм нові акценти – це дуже цікава справа», – розповів барабанщик гурту Станіслав Кириллов.

За словами музикантів, ця пісня у першу чергу про пристрасть.

«Усі події пісні відбуваються у лісі. Пташки, річка, гори, гриби, ягоди – це усе доволі стандартні учасники лісового сценарію. Ми вирішили зазирнути глибше і почути емоції і внутрішній світ персонажів пісні. “Пасия” – це така велика і крута любов по-лемківськи, як англійське passion (англ. пристрасть. – Прим. ред.). От саме про це слово вся пісня», – розповідає вокалістка гурту Анастасія Войтюк.

Повідомляється, що ця композиція стане частиною дебютного лонгплею Troye Zillia, до якого музиканти обіцяють включити свої найкращі на цей час пісні.

Лірик-відео на пісню «Lisom»:

Нагадаємо, наприкінці листопаду свій новий сингл «Барвінок» представили фолк-рокери The Doox.

За матеріалами: прес-служби гурту