Гурт ТНМК написав пісню для реаліті-шоу про поліцію

Прем'єра проекту запланована на перше березня.
ТНМК Танок На Майдані Конго Заради Нас Патрульні Фагот ICTV FILM.UA
Фото: з офіціної спільноти гурту у Facebook / © Alena Nemitkova

Пісня гурту Танок На Майдані Конго стане звуковою доріжкою до нового реаліті-шоу «Патрульні», яке знімає телеканал ICTV спільно з FILM.UA при взаємодії з Національною поліцією України.

«У композиції ТНМК під назвою “Заради Нас” хоч і немає прямого посилання до теми патрульної поліції, однак її слова є закликом до взаємоповаги і взаємної відповідальності між суспільством та новоутвореною поліцією», – повідомляє сайт телеканалу ICTV.

Щодо реаліті, то воно буде зняте у новаторському для українського телебачення жанрі «observational factual reality».

«Якщо вірити вченим генетикам в тому, що всі люди на Землі мають один загальний ген, то стає зрозуміло, що ми всі в тій чи іншій мірі родичі. Було б чудово, якби офіцери нової патрульної поліції пам’ятали про це кожен день, виходячи на службу. Саме тоді в Україні настане щастя!, – розповів про головний меседж пісні один з фронтменів гурту Фагот. – Все в країні залежатиме від реальних людей, які і є обличчям держави на цілком реальних вулицях. Так, їм буде не просто, так як за довгі роки «совка» імідж влади зіпсований, але не виходить тільки у того, хто не пробує, у нас вийде, тож з Богом».

Повідомляється, що у кожному епізоді програми знімальна команда спільно з поліцейськими бригадами патрулюватиме вулиці в різних містах України – у Києві, Одесі, Харкові, Львові.

«Всі епізоди програми – це не реконструйоване шоу, а цілісна картина справжніх виснажливих буднів наших поліцейських, зібрана на основі репортажної зйомки та відеоматеріалів з оперативних камер правоохоронців», – говорять творці реаліті.

Прем’єра проекту запланована на перше березня. Програма виходитиме щочетверга та щоп’ятниці о 18:00.

За матеріалами: ictv.ua

Один коментар “Гурт ТНМК написав пісню для реаліті-шоу про поліцію

  1. Пісня вставляє й запам’ятовується. Можна сказати, що саундтрек вдалий.

Comments are closed.