Гурт Тартак не даватиме сольних концертів мінімум до грудня

Про це повідомив лідер колективу Сашко Положинський.

Учорашній концерт Тартака у львівському концерт-холі «Event Hall KIHO», ймовірно, став останнім сольним виступом колективу на найближчі дев’ять місяців. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав незмінний лідер луцького гурту Сашко Положинський.

«Людей на нашому вчорашньому концерті у Львові було більше, ніж минулого разу в тому ж місці, але менше, ніж минулого разу в тому ж місті. По закінченню, попри не надто вдалий початок і певні “технічні” проблеми впродовж, люди так дякували, що ми всім гуртом, чи не вперше за багато-багато концертів, вийшли на “поклон”. Приємно, що багато людей навмисно приїхали з інших міст, але ж від того частка присутніх на концерті львів’ян істотно зменшилася. В будь-якому разі, це був останній сольник Тартака, як мінімум, до грудня, а що буде в грудні – покаже час. Дякую всім за тепло і атмосферу! Здається, ми одне одного непогано качнули», – зазначив фронтмен Тартака.

Зазначимо, раніше Положинський уже повідомляв про свої плани піти у тривалу творчу відпустку.

«Тут таке діло. У нас четвертого березня концерт у Львові. Наразі, це останній із реально запланованих сольників Тартака. Коли буде наступний і де – поки невідомо. Можливо, аж у грудні – на 20-ліття [колективу]. Я, наприклад, налаштований взяти тривалу творчу відпустку, як мінімум, до літа. Якщо й будуть якісь несподівані виступи, то тільки коли отримаємо пропозицію, від якої важко буде відмовитися. Але поки таких немає…», – таке повідомлення з’явилося 23 лютого на персональній сторінці Сашка у Фейсбуці.

Нагадаємо, останній на сьогодні студійний альбом Тартака «Ввічність» побачив світ минулого листопада. Про історію появи кожної пісні для нього Сашко Положинський розповів для нашої рубрики «Трекінг».

Нагадаємо, 12 лютого сайд-проект Положинського Був’є представив новий кліп «Я Біжу»: