Гурт Синтез DNK записав дебютний міні-альбом

Синтез DNK Мій Милий міні-альбом
Фото: з офіційної сторінки гурту у ВКонтакте

«Мій Милий» є першим повноцінним релізом хмельницького гурту, що вийде на фізичному носії. Він складається з п’яти нових композицій та двох пісень, що увійшли у сингл «Янголи». Реліз EP відбудеться 21 липня в інтернеті. А вже з 30 липня його можна буде придбати на фізичному носії.

Надія Телеховська, вокалістка гурту: «Робота над міні-альбомом йшла на диво важко, зважаючи на те, що ми надпозитивні люди. Ми починали писати альбом з одним барабанщиком, закінчували з іншим, нашим «старим» ударником, який до нас повернувся. Басист травмував пальці і на певний час «випав» з роботи. Ми не розуміли як має звучати EP, і тому нашому гітаристу довелося долучитися до зведення, аби отримати той результат, який би нас задовільнив. Але це був цікавий досвід та попри все, ми отримали задоволення».

Як зазначають музиканти, тематикою пісень релізу є любов у різних її проявах.

«До прикладу, «Лелека» писалася у той час, коли я чекала свою маму із-за кордону – я її не бачила сім років і ось вона мала повернутися. Ця пісня присвячена їй та усім тим заробітчанам, на яких в Україні чекають рідні. Через неї [цю пісню] пройшла червоною ниткою уся моя туга та любов», – зазначила Надія Телеховська.

Композиція «Лелека»:

Обкладинка (до речі, її створила хмельницька художниця Марина Шавиріна-Школяр) та трекліст міні-альбому «Мій Милий»:

Синтез DNK Мій Милий cover

01. Мій Милий
02. Цей Світ
03. Лелека
04. До Побачення
05. Дівиця
06. Янголи Темряви
07. Колискова

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *