Гурт Semmar готує до випуску дебютний альбом

Його реліз очікується вже цієї весни.

Незабаром один із найцікавіших молодих київських колективів представить свій перший повноформатний реліз. Вихід платівки, що наразі не має назви, очікується у квітні.

«Альбом досі не має назви. Ми штудієюмо словник морських термінів, ходимо до спортзалу, іноді випиваємо, але назва для нас поки що не відкрилася», – напівжартома розповідають про пошук титулу для платівки учаснники Semmar.

За словами музикантів, до лонгплею потрапить дев’ять композицій, враховуючи і оприлюднені на правах синглів «Станіслав», «Де» та «Riesling».

«У альбомі буде дев’ять пісень. Він став для нас симбіозом електроніки і акустики… Цей альбом – відвертість, яку ми змогли сформулювати на теперішньому етапі [існування гурту]. Наразі альбом зводять у Тернополі. А ми вигадуємо обкладинку і плануємо його презентацію», – поділилися із MusicInUA кияни.

Зазначимо, що оприлюднений Semmar у грудні сингл «Riesling» потрапив до десятки кращих українських композицій 2015 року за версією британського блогу «The Sound Of Confusion»: