Гурт Санмай припинив діяльність на невизначений термін

За причину музиканти назвали особисті негаразди фронтмена колективу.

2017 рік волинські поп-рокери почали із малоприємої звістки для своїх фанів: вони припиняють творчу діяльність на невизначений термін. Про це музиканти сповістили у своїх спільнотах учора, дев’ятого січня.

«Мусимо повідомити про припинення своєї діяльності на невизначений термін. Причиною цьому є особисті негаразди нашого фронтмена, Сергія [Гнатюка], вирішення яких потребують часу і тимчасового відходу від заняття музикою у команді. Одразу хочемо зазначити: ніяких прогнозів щодо тривалості перерви наразі немає», – повідомили музиканти.

Нагадаємо, 12 грудня 2016 року Санмай завершили всеукраїнський тур на підтримку свого найсвіжішого на сьогодні міні-альбому «Бум», реліз якого відбувся наприкінці жовтня.

За словами волинян, вони задоволені усім, що відбулося за два роки існування гурту.

«На сьогодні гурт творить уже майже два роки і найголовніше – ми самі задоволені тим, що відбулось у межах формації за цей період. Санмай для нас – це десятки наших пісень, майже сотня виступів наживо, сотні годин проведених на репетиційній базі та студії, тисячі людей, що нас почули, десятки тисяч кілометрів теренами країни та просто мільйон кубів отриманого кайфу. Ми вдячні долі за це усе і з оптимізмом дивимось у майбутнє, чого й вам бажаємо», – наголосили поп-рокери.

Зазначимо, наразі дискографія колективу налічує три номерні міні-альбоми, один міні-альбом реміксів та три сингли. Останній із них – «Перше Літо» – було оприлюднено наприкінці червня 2016 року.