Гурт С.К.А.Й. виступить в Європі з нагоди свого 15-річчя

С.К.А.Й. . Олег Собчук тур Лондон Дублін Париж
Фото: надане прес-службою гурту

Уперше за свою 15-річну історію існування поп-рокери С.К.А.Й. виступлять у Лондоні, Дубліні та Парижі. Концерти колективу відбудуться 26, 27 та 28 лютого відповідно.

«У минулому році ми відвідали декілька міст Канади і були приємно вражені реакцією публіки. Цього разу ми розширюємо географію. Нарешті ми можемо анонсувати наш європейський тур столицями Англії, Ірландії та Франції! Українці закордоном та слухачі, яким імпонує музика гурту С.К.А.Й., запрошуємо вас на наші виступи! Презентуємо вам декілька нових треків, та зіграємо вже давно відомі хіти. Зустрічаємо весну разом!», – закликав фронтмен групи Олег Собчук.

У прес-службі колективу зазначають, що частину коштів від реалізації квитків у кожному місті, де відбуватиметься концерт, буде направлено на підтримку постраждалих у зоні АТО, якими опікуються наступні організації: в Лондоні – ARMY SOS UK, в Дубліні – Ukrainian Connection, в Парижі – Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе.

Щодо творчих планів С.К.А.Й., то нині колектив працює над своїм п’ятим студійним альбомом. Також нещодавно стало відомо про участь Олега Собчука у роботі над новим альбомом дуетів гурту Тартак.

Нагадаємо, минулого грудня С.К.А.Й. презентували відеокліп на пісню «Ідеальна»:

За матеріалами: прес-служби гурту