Гурт Роллік’с випустив новий міні-альбом

Його реліз відбувся у перший день літа.
Роллікс
Фото: надане музикантами

Першого червня херсонські музиканти поділилися у мережі своїм новим доробком. Міньойн отримав просту назву «ЕР 2015» і вмістив чотири композиції: «Кордони», «Не Дзвони», «МУZйо» та «+/-». За словами музикантів, деякі із цих пісень уже були знайомі їхнім прихильникам за виступами гурту на концертах та фестивалях.

Також учасники Роллік’с зізналися, що записали цей міні-альбом насамперед для того, аби ніхто не думав, що гурт зник із музичних горизонтів.

«За посилом і звучанням нові пісні цілком відповідають самобутності і фірмовій манері команди та є закономірним продовженням творчості талановитих херсонців», – йдеться у прес-релізі до ЕР.

За словами фронтмена і автора текстів Дмитра Ігнатова, пісні народжувалися здебільшого із власних емоцій, відчуттів й життєвого досвіду.

«Нехай [ці пісні] не достоту автобіографічні, однак цілком щирі. Кожен слухач зможе «приміряти» їх на себе, адже головна тема – людські взаємини», – додає лідер Роллік’су.

Прослуховування «ЕР 2015» можливе на Саундклауді гурту:

Концертна презентація цього релізу відбудеться четвертого червня на благодійному концерті «Від сябра до брата» у столичному клубі «Atlas».

Нагадаємо, що останнім до цього EP релізом гурту був лонгплей «Перетворися На Зброю», який вийшов у 2012 році. Того ж року колектив повідомив про припинення існування «через внутрішні суперечки, що виявилися несумісними з життям гурту». Однак вже наприкінці весни 2013 року Роллік’с повернулися до творчої діяльності.