Гурт Roll Models поповнив свою відеографію кліпом «Girl Named Fox»

Одну із головних ролей у відео виконав лис на прізвисько Геракл.
roll-models-girl-named-fox-video-klip-zoo-cinema
Фото: скриншот із кліпу

Екранізазована композиція є лід-синглом із майбутнього альбому «Kiss Me, You Animal», що побачить світ уже 20 вересня.

«Відео “Girl Named Fox” – це метафорична історія про “муки творчості”, коли письменник не може творити без натхнення. Тут лис уособлює хитрого диявола на плечі, який не дає спокою усім творчим людям, а дівчина – музу, яка надихає і відроджує», – описують ідею ролика у прес-службі Roll Models.

Режисером кліпу став Олександр Швець. До його створення також доклала зусиль команда продакшену Zoo Cinema, яка раніше знімала для O.Torvald, С.К.А.Й., Антитіл та інших.

«Наш кліп про Автора, Натхнення і Музу. Іноді творчій людині складно знайти натхнення. Хоч воно і ховається, часом, у найбуденніших речах – варто лише поглянути на них при іншому світлі чи певному емоційному градусі. Адже ніщо так не приваблює хитрого і вічно в’юнкого лиса-натхнення, як збурення почуттів митця», – говорить про відео його режисер.

Відеокліп «Girl Named Fox»:

Щодо майбутнього, другого за ліком студійного альбому Roll Models, то він міститиме 13 композицій. З нагоди його виходу музиканти відіграють великий сольний концерт у столичному клубі Sentrum. Захід відбудеться 30 жовтня, квитки можна придбати за посиланням.

За матеріалами: прес-служби гурту