Гурт Плесо презентував проникливу композицію «Зима»

На її створення музикантів надихнули трагічні події останніх років.
Плесо Зима сингл Олександр Васецький Назар Гайдучик Ігор Дзіндзьо Олексій Петелько Ігор Стахів
Фото: надане музикантами

Сьогодні, 24 грудня, інді-рокери Плесо оприлюднили нову композицію. Пісня отримала назву «Зима» та є третьою після «Вернади» та «Іди До Людей» офіційно презентованою аудіороботою львівського колективу.

«Нам би не дуже хотілось розповідати, що і чому нас надихнуло на неї. Думаю кожен це і так зрозуміє. Якщо «Зима» зможе вам чимось допомогти, якось очистити ваші особисті переживання, стати вам спільником чи просто хорошим другом, якого ви розумітимете мовчки – значить, все вдалося. Більшого нам не треба», – зазначили музиканти.

Як стало відомо MusicInUA, оприлюднена аудіоробота увійде до дебютного альбому квінтету, реліз якого відбудеться у другій половині 2016 року.

«Зима» – це важкий і знаковий крок для групи. Це перша пісня, яка нас самих проймає до кісток», – розповів вокаліст гурту Олександр Васецький.

Лірик-відео композиції «Зима»:

Також сингл можна придбати у маркеті Google Play.

Нагадаємо, гурт Плесо виник на уламках колективу Dalai Lama у 2014 році. Сьогоднішній склад учасників бенду є таким: Олександр Васецький (вокал), Назар Гайдучик (гітара), Ігор Дзіндзьо (гітара), Олексій Петелько (бас), Ігор Стахів (барабани).