Гурт PIANO привезе до Києва та Львова новий сингл

Композиція увійде до дебютного альбому колективу.

Гурт PIANO відправиться у осінньо-зимовий тур, під час якого познайомить слухачів зі своїм новим синглом «Море Води». Щоправда, почути його зможуть лише відвідувачі київського та львівського концертів туру.

«Незабаром ми вирушаємо на свої останні концерти у цьому році. Дякуємо вам за те, що були завжди з нами впродовж нашого першого повноцінного концертного року! Це була цікава, вражаюча, захоплююча подорож, підсумком якої стане вихід нового синглу із майбутнього альбому та його концертна презентація у Києві і Львові. Прем’єра зовсім скоро», – інтригують музиканти.

Жителям Луцька, Тернополя, Теплика (Вінницька область) та Вінниці PIANO наживо презентують пісні із минулорічного міні-альбому «Пристані».

Щодо нового синглу «Море Води», то, за словами учасників гурту, він символізує початок нового етапу у житті гурту.

«Море Води» – світ, який лежить у кожному. Простір, який ми наповнюємо почуттями. Це наш внутрішній голос, коли нас ніхто не чує, і це наш притулок, коли навколо нічого немає. Море води творить нас, будує, але може й знищити. Для нас ця пісня відкриває нове звучання і це виклик, який ми приймаємо. Маю надію, що вона припаде до душі нашим слухачам», – говорить про композицію фронтвумен PIANO Христина Головко.

Повідомляється, що робота над піснею тривала з серпня 2015 року. До співпраці було запрошено сесійного музиканта – клавішницю Роксолану Гавришкевич.

Нагадаємо, реліз EP PIANO «Пристані» відбувся дев’ятого листопада 2014 року.

Графік осінньо-зимового туру PIANO:

21 листопада – Луцьк, паб «ЛучеSк»
22 листопада – Тернопіль, арт-клуб «Коза»
27 листопада – Київ, фестиваль-ресторація «Диван»
28 листопада – Теплик (Вінницька обл.), арт-паб «Бочка»
29 листопада – Вінниця, арт-паб «Beef Eater»
5 грудня – Львів, арт-клуб «Віденська тераса»

За матеріалами: прес-служби гурту