Гурт Патроничі презентував акустичний «Світанок»

Патроничі Світанок акустична версія
Фото: з офіційної сторінки гурту у ВКонтакте

Учасники івано-франківського гурту Патроничі продовжують знайомити слухачів із матеріалом майбутнього альбому «Акустика На Вежі», робота над яким триває. Новою ластівкою з акустичної платівки став сингл «Світанок».

«Нещодавно до нас звернулася громадська організація «Світанок», яка займається навчанням і вихованням дітей з аутизмом та іншими вадами психо-мовленнєвого розвитку, з проханням написати для них пісню. Ознайомившись з піснями на таку тематику, ми були здивовані тим, що на відмінну від російських і англомовних виконавців, в українській ритмотеці не так і багато пісень такого змісту, а точніше, ми не знайшли їх взагалі», – повідали музиканти історію написання пісні.

За словами хлопців, це для них стало подвійною мотивацією взятися за таку «музичну головоломку».

Раніше Патроничі вже презентували нову роботу на п’ятій річниці організації «Світанок» і отримали схвальні відгуки як від організаторів, так і від самих батьків дітей.

«Впевнені, що пісня «Світанок» підійде кожному, адже всі ми іноді потребуємо звичайної людської підтримки. Допомагайте і будьте добрішими. Це дорожче за гроші!», – додають учасники гурту.

Прослухати сингл можна на офіційному Саундклауді гурту:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *