Гурт Океан Ельзи завів акаунт в Інстаграмі

Наразі там розміщена одна фотографія.
Океан Ельзи Instagram

Фото: з офіційної спільноти гурту Facebook / © Вікторія Квітка

Сьогодні, 19 липня, на дев’ятому році існування фотохостингу Інстаграм, найпопулярніший український рок-колектив таки завів у ньому акаунт.

На момент публікації цієї новини у профайлі гурту була опублікована одна фотографія, на якій зображено усіх учасників рок-квінтету у своєрідному енергетичному колі.

Зазначимо, що окрім Інстаграму колектив також має офіційні акаунти у Фейсбуці, Твіттері та Ютюбі.

Щодо творчих новин, то востаннє Океан Ельзи тішили своїх прихильників 18 червня, коли відбулася презентація відеокліпу на сингл «В Небо Жене».

«Ця пісня нагадала нам Океан Ельзи періоду ранніх двотисячних. Ми хотіли, щоб вона вийшла у стилі перших альбомів, проте “В Небо Жене” все одно інакша, бо з’явилися сучасні клавіші, зовсім інший рівень запису, я співаю інакше, ніж тоді. Та сам настрій мені повністю нагадує роки, коли ми працювали над першими альбомами», – говорить про екранізовану пісню Святослав Вакарчук.

Наживо послухати новий матеріал Океану Ельзи можна буде 24 серпня на великому сольному концерті, що відбудеться на НСК «Олімпійський» (купити квитки). Цей виступ команди на чолі із Святославом Вакарчуком перерве річну концертну паузу колективу.