Гурт mr.Freeman оприлюднив перший сингл з майбутнього ЕР

Найближчим часом музиканти випустять ще два треки.
mr.Freeman Сьогодні Я Твій
Фото: надане прес-службою колективу

Молодий гурт з «файного міста» випустив пісню «Сьогодні Я Твій», яка стала першою із трійки записаних нещодавно композицій. Цікаво, що музиканти вирішили зробити такий собі експеримент, записавши три пісні різними мовами – українською, російською та англійською. Та саме україномовну було вирішено презентувати першою.

«Андрій Тимчук (тернопільський автор-виконавець, більше відомий як Дендрю Тимчук – прим. ред.) написав текст. Чисто випадково на репетиції зробили музику. Через два тижні на концерті зіграли і для всіх нас вона стала однією із найулюбленіших…», – розповів про сингл вокаліст гурту Віталій Тимчук.

Щодо наступних двох композицій, то музикант запевнив, що вони «абсолютно не схожі одна на одну, і по-своєму цікаві». Окрім того, лідер mr.Freeman сказав, що до запису синглів залучали й інших музикантів.

«На запис запрошували віолончелістку й піаніста. Загалом вийшло все досить круто», – говорить Віталій.

Запис трьох нових пісень, зокрема й «Сьогодні Я Твій», проводився на студії «Шпиталь Рекордс».

Також Віталій Тимчук повідав MusicInUA, що в жовтні mr.Freeman буде писати ще три пісні, які «вже готові повністю». Також у найближчих планах музикантів відродження «Тернопільського Рок-Клубу» та започаткування у рідному місті «ще кілька цікавих проектів».

Прослухати «Сьогодні Я Твій» можна на сторінці гітариста гурту Романа Христинича на Саундклауд: