Гурт Molly’s поділився своїм «Світлом»

Столичний колектив презентував дебютний відеокліп.
Mollys Світло video кліп Олена Сніцаренко Павло Ліхолат Іван Верещагін
Фото: стоп-кадр із кліпу

Київський проект Molly’s оприлюднив кліп на свій дебютний сингл «Світло». Режисером відео стала Олена Сніцаренко, оператором – Павло Ліхолат.

«Кліп “Світло” – це метафора внутрішнього світла людини. Світла, яке ми шукаємо в інших людях та за яким слідуємо. Його сяйво вабить нас та веде за собою. Проте найважливішим є те світло, яке ми залишаємо в житті іншої людини. Тому наш кліп можна розцінювати як заклик залишати після себе тільки добро», – пояснила ідею відео Олена.

Цікаво, що сам кліп було презентовано майже через рік після опублікування синглу.

«Сингл “Світло” побачив світ 19 березня 2015 року, – розповідає керманич проекту Molly’s Іван Верещагін. – Його поява стала результатом мого знайомства із композитором та діджеєм Романом Плеканом. Ми швидко зійшлись на спільних музичних смаках і він вирішив допомогти мені із записом цієї пісні. Я надав кілька своїх демок і Роман обрав “Світло”. Йому сподобався ритм, гітарний риф та мелодія вокалу… Пісню було записано в домашній студії Романа. До речі, при роботі над “Світлом” було використано не звичні програми для запису живих інструментів, а діджейську програму Ableton».

За словами Івана, проект Molly’s наразі не передбачає стабільного складу музикантів – над кожною піснею він планує працювати із різними людьми.

Відомо, що впродовж місяця відбудеться презентація наступного синглу проекту, робота над яким майже завершена.

Один коментар “Гурт Molly’s поділився своїм «Світлом»

Comments are closed.