Гурт Merva відкрив «Книгу долі»

Новий альбом колективу базується на альтернативному році.
Merva І-Цзин Петро Зарудний
Фото: з офіційної сторінки гурту у ВКонтакте

Альтернативщики з Рівного випустили другий у своїй дискографії студійний доробок, що отримав назву «І-Цзин» і вмістив 12 треків.

За словами музикантів, робота над альбомом почалася ще у 2012 році. Але «разом зі змінами складу, часу, поглядів змінювалися вимоги та підхід до музики». Власне тому накопичення і основна студійна робота почалася лище влітку 2014-го.

Порівнюючи «Бардо» (перший студійник гурту – прим. ред.) та «І-Цзин», лідер Merva Петро Зарудний зазначив:

«Характер альбомів абсолютно різний, це інші стилі. «Бардо» базується на фундаменті металу, «І-Цзин» – на альт-році. В «Бардо» ми мали пріоритети: нью-металева хвиля, фолк і тому подібне. В «І-Цзин» ми орієнтуємося на власний внутрішній світ, не оглядаючись на модні хвилі, переваги часу [тренди] та інше».

Стосовно назви альбому, то дослівно «І-Цзин» перекладається як «Книга змін» або «Книга долі» (на яку ще прийнято ворожити).

«У нашому випадку [назву] можна перекласти як «Музика змін». Звучить локанічно, екзотично і змістовно. Життя постійно несе зміни, і то стосується усіх. З дванадцяти пісень кожен слухач може знайти щось особисте, досить близьке до власних переживань», – пояснив для MusicInUA ідею назви лонгплею Петро.

До слова, альбом записувався у Рівному на власній студії гурту «M-Studio».

Прослухати «І-Цзин» можна на офіційній сторінці гурту ВКонтакте.

Обкладинка та трек-ліст платівки:

Merva І-Цзин cover

01. Досить
02. Ліфт До Небес
03. День Не День
04. ПланИ
05. І-Цзин
06. Відпусти
07. Полину В Небо
08. Ми Йдем
09. Із Прозорих Снів
10. За Небо
11. Все, Що Я Є
12. Сон І Час