Гурт L’UVERS презентував нову пісню «Дай Мені»

Композиція була представлена разом із нехитрим лірик-відео.
LUVERS Дай Мені лірик-відео Тетяна Афанасєва

Учора, 17 березня, броварське інді-рок-тріо L’UVERS представило новий сингл «Дай Мені».

«Ми продовжуємо відображати у піснях внутрішні переживання та емоції людей, тому ця композиція про пристрасть. При роботі над нею ми багато експериментували зі звуком, тому процес запису затягнувся на три місяці. Незважаючи на це, ми раді, що вдалось утілити у життя багато цікавих ідей. Ми шукали гітарний звук, переписували партії, крутили ручки синтезатора, поєднували електронні звуки із симфонічними.
Робота над треком закінчилася і ми раді його відпустити у вільне плавання. Ми бажаємо щоб ця пісня принесла вам задоволення від прослуховування», – прокоментували появу синглу музиканти.

Нова композиція L’UVERS була презентована відразу із лірик-відео, каліграфію до якого рокерам допомогла створити Тетяна Афанасьєва:

Нагадаємо, пісня «Дай Мені» стала вже другим перзентованим у поточному році синглом L’UVERS: раніше музиканти оприлюднили трек «Ілюзії».

«У цій композиції ми продовжуємо експерименти із поєднанням гітарних рифів із електронними звуками. У порівнянні із попередньою піснею “Все, Що Нам Треба” звук став трохи важчим і зухвалішим», – розповіли про цей сингл музиканти.

Вихід композиції «Ілюзії» також був підтриманий появою лірик-відео.

Зазначимо, що L’UVERS є новою інкарнацією гурту Сбой Системы. З часу зміни назви у 2017 році колектив випустив три україномовні сингли – «Все, Що Нам Треба», «Ілюзії», та «Дай Мені».

3 коментарів “Гурт L’UVERS презентував нову пісню «Дай Мені»

  1. Ребята, моя фамилия пишется и на русском и на украинском языке с мягким знаком “Афанасьєва”, потому что по правилам украинского языка после “с” апостроф не ставят)))

Comments are closed.