Гурт Latexfauna створив свою «Антиутопію»

Кияни представили свій п'ятий сингл.
Latexfauna Antiutopia Антон Деревянко Олександр Мильніков Олександр Димань
Фото: надане прес-службою колективу / © Володимир Точаненко

Сьогодні, 20 квітня, відбулася прем’єра нового синглу столичного інді-поп-квартету Latexfauna, що має назву «Antiutopia».

За словами музикантів, цього разу вони хотіли додати у творчість «певної техногенності».

«За настроєм та образами цей трек суттєво відрізняється від наших попередніх робіт. Та все ж, стиль Latexfauna ви вгадаєте із перших секунд прослуховування: мінімалістичний грув, своєрідна вимова, чуттєва гітара та делікатна електроніка», – говорять про пісню музиканти.

Саунд-продюсером «Antiutopia», як і усіх попередніх композицій колективу, став Антон Деревянко.

«Довелось боротися між бажанням зробити її складною і символічною та зберегти просту, зрозумілу форму», – коментує роботу над треком клавішник гурту Олександр Мильніков.

У свою чергу басист Latexfauna Олександр Димань зазначає, що у цій пісні вони намагалися уникати стандартних ходів.

«Xотіли, щоб у “Antiutopia” водночас було трохи індустріальної меланхолії, але при цьому без сопливої депресії», – зауважив музикант.

Ознайомитись із синглом можна на офіційному Саундклауді колективу. Звідти ж цю пісню можна легально завантажити:

Зазначимо, на сьогоднішній день у творчому доробку Latexfauna є чотири сингли – «Ajahuaska», «Slon», «Klan Sokola» та «Surfer». Останній було презентовано на початку лютого.

У найближчих планах колективу – робота над матеріалом для живих виступів. Наразі уже підтверджена участь Latexfauna на цьогорічному фестивалі Respublica. Інформація про інші концерти оперативно з’являтиметься в офіційних спільнотах киян у Facebook та ВКонтакте.

2 коментарів “Гурт Latexfauna створив свою «Антиутопію»

  1. Група відкриття початку 2016-го. Дуже подобаються незвичайні тексти й достатньо оригінальне виконання. “Антиутопія” достойне продовження творчості – одна з найкращих пісень, як на мене.

Comments are closed.