Гурт KRUT презентував сингл «I Wanna Fly»

Пісня увійде до дебютного лонгплею колективу.
KRUT I Wanna Fly Марина Круть Роберт Шидло
Фото: з офіційної спільноти гурту у ВКонтакте

Інді-колектив із Хмельницького представив нову пісню, що стала першою ластівкою з дебютного альбому. Реліз останнього відбудеться найближчим часом.

«Пісня була створена Мариною (Марина Круть (на фото), вокалістка та лідерка гурту – Прим. ред.) одного загадкового, зимового вечора. Тієї ж ночі уві сні до Марини прийшло повне бачення композиції. Вже через тиждень вона зазвучала для слухачів на першому концерті гурту KRUT (тоді ще бенд мав назву Marina Krut Project)», – сказано в прес-релізі до синглу.

Слід відзначити, що «I Wanna Fly» була зведена та змайстрована польським фахівцем Робертом Шидлом. Українські музиканти запевняють, що майбутній альбом, презентувати який вони планують до кінця 2015 року, також буде створений у співпраці з Робертом.

«З самого початку пісня потребувала європейського звучання. Накопичення інструментів було вирішено зробити на тернопільській студії«Шпиталь Рекордс». Далі пісня потрапила на зведення та мастеринг до Роберта Шидла, звідки повернулась із таким звучанням, яке ми представляємо до вашої уваги», – сказали учасники KRUT.

Також музиканти додали, що «I Wanna Fly» – це «символ свободи у людському житті».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *