Гурт Контрабанда.com.ua випустив «мрійливий» альбом

Реліз платівки з ліричною назвою «Dreamer» відбувся місяць тому.

Над створенням «Dreamer» музиканти працювали впродовж кількох останніх років у США.

Ольга Цепкало, вокалістка гурту: «Мені завжди здавалось, що я мала б народитись в Америці. Думала, і англійська краще звучить у піснях, і сонце яскравіше, і музичні традиції та смаки публіки на диво співпадають з моїм світоглядом. Тож, пропозиція записати альбом виглядала, як здійснення великої мрії».

Допомагали українцям у запису альбому продюсери Джонні Вотт (Warner Music, Universal) та Даніел Гріммет (Bello Music).

«Вважаю, мені дуже пощастило. Джонні та Даніел дуже талановиті та креативні музиканти. Зазвичай, я дуже критично ставлюсь до власної творчості. Цього разу, слухаю власний альбом із задоволенням, а інколи навіть пишаюсь», – зізнається фронтвумен колективу.

За словами Ольги, повернутися в Україну і видавати «Dreamer» саме тут її спонукала Революція Гідності.

«Після повернення  в Україну я абсолютно щаслива та точно знаю, що нікуди не хочу більше їхати. Впевнена, що ніколи не пошкодую про свій вибір та вдячна Богу за все що маю: за можливість жити поряд з найкращим у світі людьми, за своїх хоч і не численних, але вірних прихильників, за відчуття дому та мрію жити так, як насправді заслуговують мої земляки! Впевнена, що мрії рано чи пізно збуваються», – зазначила лідерка Контрабанда.com.ua у прес-релізі до альбому.

Платівка «Dreamer», яка містить 13 треків, вийшла в Україні на лейблі Comp Music. Окрім фізичної копії альбом також доступний у цифровому форматі.

До речі, одна із композицій лонгплею – «It Could Be Love» – стала саундтреком до фільму «Десь там» (англ. «Somewhere Slow») режисера Джеремі O’Kіфа.

Обкладинка та трек-ліст альбому:

Контрабанда.com.ua Dreamer LP cover

01. Good Boy
02. Marie
03. Heaven Can Wait
04. Angel
05. Dreamer
06. Crybaby
07. Peace And Quiet
08. Box
09. It Could Be Love
10. Marie (pop version)
11. Зайшло Сонце
12. Не Влюбляйся В Дворянина
13. It Could Be Love (CJ Max mix)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *