Гурт Кімната Гретхен показав «зображення роботи сердець»

Дніпропетровський колектив оприлюднив свій новий кліп на одну із пісень альбому «Науковий Атеїзм».
Кімната Гретхен Кардіограми Сергій Пожарський Миттєвість Дмитро Остапенко Антон Кістрін
Стоп-кадр з кліпу

Інді-рокери Кімната Гретхен нещодавно оприлюднили відеокліп на пісню «Кардіограми». Оскільки композиція є офіційним саундтреком до короткометражної драми Сергія Пожарського під назвою «Миттєвість», основою кліпу стали саме кадри з фільму – переважно сцени у виконанні актора Дмитра Остапенка. Кадри з музикантами Кімнати Гретхен знімалися вже пізніше.

«Фільм «Миттєвість» за жанром – екзистенційна драма, а особливістю кліпу, як і кінострічки, став «відкритий фінал». Переконані, що відеоліп має сподобатись прихильникам авторського кіно, особливо – фільмів Віма Вендерса. У «Кардіограмах» надзвичайно красиві види нашого рідного Дніпропетровська, і прослідковується певна аналогія з «Небом над Берліном»…», – розказав MusicInUA лідер гурту Антон Кістрін.

Промо-відео до пісні «Кардіограми»:

Щодо самої пісні, на яку було відзнято відео, то раніше хлопці говорили про неї так:

«У «Кардіограмах» присутня така звична для усіх нас синусоїдальна аритмія повсякдення і пульсація наших реанімованих творчих настроїв».

За словами учасників гурту, на осінь в команди заплановано багато творчої роботи, серед іншого – новий експериментальний EP, а також невеликий клубний концертний тур містами України.

Нагадаємо, останній на сьогодні альбом Кімнати Гретхен «Науковий Атеїзм» побачив світ у березні цього року.