Гурт ФлайzZzа «осучаснив» Ніну Матвієнко

Луцький колектив виклав у мережу своє бачення пісні «Ой, Роду Наш Красний».

Гурт ФлайzZzа, знаний своїми експериментами, 24 серпня виклав у мережу власне бачення відомої пісні Ніни Матвієнко «Ой, Роду Наш Красний». Музиканти впевнені, що День Незалежності України – «ідеальний день для прем’єри такої пісні».

«Десь півроку тому ми скакали до стелі від новини про те, що пані Ніна дала згоду використати фрагмент чи не найсильнішої пісні в її репертуарі «Ой, Роду Наш Красний». І ми вирішили дати новий, більш сучасний, подих композиції 1988 року. Ми зробили її нове аранжування із Альфом на студії «Аромотерапія Запис», додали струнних партій від наших друзів зі Львова – симфо-рок гурту Rockoko та приєднали до народних текстів нові куплети, написані Тімою (Андрій Тимчук, лідер ФлайzZzа – Прим. ред.) У результаті ми отримали якусь нереальну суміш стилів: хіп-хопу, року, фолку та симфонічної музики», – йдеться у прес-релізі до синглу.

Також волиняни анонсували скору прем’єру танцювального реміксу на цю пісню від CJ Mars.

«Не милуватись голосом Ніни Матвієнко – просто неможливо, адже його унікальністю ми захоплювались від самого дитинства і вважаємо Ніну Митрофанівну вокальною візитівкою України!», – відзначив один з лідерів гурту Андрій Тимчук.

Ознайомитися із синглом можна на офіційному Саундклауді гурту ФлайzZzа: