Гурт её розпочне весну випуском дебютного міні-альбому

група её её Ігор Бірюченко Катя Офліян
Фото: надане прес-службою гурту

Новий інді-поп-гурт её, що утворився на уламках харківського колективу deliKate, готує до випуску свій дебютний міні-альбом.

За інформацією прес-служби колективу, майбутній реліз міститиме близько п’яти композицій, враховуючи і екранізовану композицію «Хавьер».

«Дуже багатьох людей зачепила екстравагантність відеоряду. Однак для нас важливо розкрити не тільки візуальну частину, а й музичну. Впевнена, що в рамках міні-альбому нам це вдасться», – зазначає солістка групи Катерина Офліян.

На підтримку EP, реліз якого заплановано на перше березня, музиканти зняли не менш екстравагантний тизер, у якому «засвітили» нову україномовну композицію:

Нагадаємо, група её є новим музичним проектом колишніх учасників інді-поп колективу deliKate Катерини Офліян та Ігоря Бірюченка. Причину завершення діяльності гурту deliKate його фронтвумен пояснила так:

«Тепер є новий музичний проект “её” – це дві людини (Катя Офліян та Ігор Бірюченко), голови яких повернені в один бік. […] Помінялися не лише назва, склад і логотип. Помінялися й ми самі. Хоча, правильніше тут буде сказати – розкрилися. Тому що ми завжди були значно яскравішими, брутальнішими і самобутнішими, ніж музика deliKate».

По собі deliKate залишили повноформатний альбом «Вот Тебе Мир» (2013) та презентований на початку минулого року сингл «Марина».

За матеріалами: прес-служби колективу