Гурт Epolets презентував драматичний виднограй «Одна»

Екранізована композиція, за словами лідера колективу, стала для нього дуже великим одкровенням.
epolets-одна-кліп-2017
Фото: стоп-кадр із відео

Сьогодні, 17 жовтня, одеський рок-гурт Epolets презентував кліп на пісню «Одна». Режисером відео став Ігор Троїцький.

Павло Варениця, фронтмен гурту: «Нам давно хотілося написати баладу. І тому, коли народилася пісня “Одна”, ми вирішили, що на неї обов’язково потрібно зняти відео. Ця пісня – про пережите мною розставання з дівчиною. Сама по собі композиція стала для мене дуже великим одкровенням, тому мені не хотілося, щоб кліп був тісно пов’язаний з її історією і, тим більше, дослівно описував те, про що вона».

Головні ролі у виднограї зіграли Анна Шолохова і Андрій Іоркін.

Відеокліп «Одна»:

Нагадаємо, наприкінці літа Epolets показали лірик-відео на композицію «Діти Моря».

«Ми діти моря і це пісня про нас, про те, чим ми дихаємо та з чого зроблені. Ми народились у гарячому місті, що просочене солоним повітрям. Ми з дитинства знаємо, де море зустрічається з небом. Ми співаємо цей гімн для тих, кому як і нам затісно на вулицях і у замкнутих просторах; для тих, у чиїх очах навіть посеред кам’яних джунглів плескаються хвилі; для тих, хто сприймає шторм як виклик і цінує штиль як нагороду; для тих, хто відчуває, що море – це стан душі і у кого море завжди всередині. Ми всі – це море… Море – це всі ми…», – прокоментували реліз учасники рок-квартету.

Лірик-відео «Діти Моря»:

Попередній офіційний відеокліп одеситів – виднограй на пісню «Місто Спить» – побачив світ у червні. Головними героями відео стали люди, які «вдень працюють на звичайних роботах, а ввечері вириваються на волю». Крім того, екранізований сингл став саундтреком до нової рекламної кампанії відомого британського бренду одягу.