Гурт Entree презентував україномовний міні-альбом «Кома»

За тиждень колектив презентує англомовну версію цієї платівки.
Entree Н.Три Нечто Третье Антре Кома Coma Олексій Шманьов Євген Касьяненко Сергій Шманьов Євген Крутоголов
Ілюстрація: частина графічного оформлення релізу

Гурт Олексія Шманьова (теперішній вокаліст гуцул-металістів KARNA) та Євгена Касьяненка (гітарист сумського колективу DkDance) розродився першим за три роки новим релізом – шестипісенним міні-альбомом «Кома». Платівка вийшла під оновленою назвою колективу – Entree.

«Оскільки у репертуарі гурту з’явились пісні англійською мовою, було вирішено змінити написання назви на Entree. Наша спільна творчість сьогодні не схожа на те що ми робили раніше в Н.Три. Та, по факту, новий міні-альбом зроблено, як в давні часи, мною та Євгеном», – розповідає фронтмен та вокаліст гурту Олексій Шманьов.

Цікаво, що платівка «Кома» буде представлена у двох варіантах– україномовному та англомовному. Останній побачить світ рівно за тиждень, 22 червня. Утім, вже зараз EP доступний для попереднього замовлення в Google Play та iTunes.

«Композиції з мініальбомів “Кома” /”Coma” – пісні різного часу. Бажання створювати нові треки почалося з пісні “Кома”, музику до якої написав Жека, а я, почувши її, сів і буквально за 15 хв написав текст! Потім з’явилась “Глибина” – така собі лірична рок-електроніка… я дуже задоволений цими експериментами…
Пісня “Дим” – це саундтрек до десяти років нашого забуття. Бо вона остання, яку ми зробили разом з Н.Три і перша, з якої ми почали задумувати нове Entree.
Також із репертуару Н.Три ми взяли пісню “Кімната Закоханих”, у якій повністю змінили аранжування», – детально розповідає про нову главу в історії гурту Шманьов.

Наразі міні-альбом «Кома» можна послухати чи купити у Google Play та iTunes.

Зазначимо, гурт Entree раніше був відомий як Н.Три, Нечто Третье та Антре. До теперішнього складу колективу, окрім Олексія Шманьова та Євгена Касьяненка, також входять клавішник Сергій Шманьов (молодший брат Олексія, пише музику до комп’ютерних ігор та кіно) та бас-гітарист Євген Крутоголов (саундпродюсер та басист гурту АССА, тепер вже – VLASNA).

За матеріалами: прес-служби гурту