Гурт Друга Ріка просить фанів скласти сет-ліст київського концерту

У прихильників групи є шанс наживо почути улюблені композиції.

Гурт Друга Ріка запропонував своїм фанам обрати пісні, які вони хочуть почути на столичному концерті. Виступ «на замовлення» відбудеться 26 листопада у клубі «Atlas».

«Друзі, ми знаємо, що кожен з вас унікальний. І кому, як не вам, обирати які пісні мають пролунати під час нашого осіннього концерту у Києві? Пропонуємо маленьку авантюру – спробувати спільними зусиллями скласти ідеальний сетліст! За посиланням ми зібрали перелік пісень, включаючи ті, які Друга Ріка не грала уже дуже довго. З нього вам потрібно обрати 20 композицій, які ви хотіли б почути на концерті 26 листопада. Треки, що наберуть максимальну кількість голосів, і стануть основою концерту!», – пообіцяли рокери у своїх спільнотах у соціальних мережах.

Вартість квитків на захід (залежно від місця розташування) складає 190, 400, 450, 500 та 600 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

Нагадаємо, що у квітні гурт Друга Ріка презентував відеокліп на пісню «Париж (Дай Мені Вогню)»:

Також зазначимо, що минулого місяця вийшов матеріал про перші відеокліпи вітчизняних артистів, де з-поміж інших своїми спогадами про перепетії знімального процесу поділилися і учасники Другої Ріки.

За матеріалами: прес-служби гурту