Гурт DETACH презентував довгоочікуваний альбом «I AM»

До першого за три роки лонгплею альт-рокерів увійшло десять пісень.
DETACH I Am скачати download
Фото: з офіційної сторінки гурту у ВКонтакте

Столичні альтернативщики поділилися із широким загалом своїм новим повноформатним релізом. Альбом «I AM», що містить десять треків, побачив світ сьогодні, 18 листопада.

«Від моменту зародження думки про новий альбом до реалізації цієї дуже сміливої та трудомісткої затії пройшло достатньо часу. На шляху у нас виникали різні перешкоди, однак не було й дня, коли б нам захотілося скласти руки. Подолання бар’єрів тільки підбадьорювало нас!», – написали музиканти на офіційній сторінці гурту у соціальній мережі ВКонтакте.

Робота над платівкою проходила на столичній студії «Revet Sound» під керівництвом Сергія “Knob’a” Любинського.

Відзначимо, що на альбомі можна почути навіть дитячий хор – 12 дітлахів зі столичної школи №202 виконали вокальну партію в одній із композицій платівки. Також у записі композиції «Next Religion» узяла участь вокалістка гурту Vivienne Mort Дана Заюшкіна.

«Ми кардинально змінили наше ставлення до музики. У нас змінилися смаки. Ми теж любимо нашу минулу творчість, але [свій розвиток] вбачаємо у сміливих експериментах», – зізнаються музиканти.

Прослухати «I AM» можна в офіційній спільноті альт-рокерів у ВКонтакте за посиланням. Найближчим часом платівка також буде доступна в онлайн-магазинах iTunes та Google Play.

Нагадаємо, наприкінці серпня DETACH випустили сингл «Deep And Down», що став першою ластівкою з їхнього довгоочікуваного дебютника.

До слова, попередній альбом DETACH «Balance» побачив світ у 2012 році.

Обкладинка та трек-ліст «I AM»:

DETACH I Am скачати download cover

01. The Game
02. Deep And Down
03. Wasted
04. Beast
05. We Are Alive
06. Titanic
07. The Lie You Deserve
08. Cluster For My Soul
09. Next Religion (feat. Dana Zayushkina)
10. Bluff