Гурт deliKate переродився у новий колектив

екс-deliKate група её Катя Офліян Ігор Бірюченко MusicInUA
Фото: з офіційної спільноти дуету у Facebook / © Poly Karpova

Харківський інді-поп колектив deliKate припинив своє існування. Про це сьогодні, 18 січня, в офіційних спільнотах гурту повідомила його фронтвумен Катерина Офліян.

«Друзі, усе правильно, ми пропали, ми зникли, ми щезли. Ваші здивування цілком справедливі. Єдине наше виправдання у тому, що група deliKate з травня місяця [2015 року] переживала внутрішню революцію. Подробиць і нюансів у цій справі багато, але зараз це вже не так і важливо й так далеко, що і обговорювати нудно», – зазначено у повідомленні.

За словами Катерини, подальшу музичну діяльність вона продовжить із барабанщиком deliKate Ігорем Бірюченком уже під новою вивіскою.

«Я б зосередилася на остаточному результаті – групи deliKate більше немає, – продовжує вокалістка. – Тепер є новий музичний проект “её” – це дві людини (Катя Офліян та Ігор Бірюченко), голови яких повернені в один бік».

Загалом, новий колектив можна вважати своєрідним продовженням deliKate – у соціальних мережах група её використовуватиме спільноти «старого» гурту.

«Як ви й самі помітили, ми вирішили повністю змінити наш паблік. Але помінялися не лише назва, склад і логотип. Помінялися й ми самі. Хоча, правильніше тут буде сказати – розкрилися. Тому що ми завжди були значно яскравішими, брутальнішими і самобутнішими, ніж музика deliKate», – зауважує Катерина.

Оцінити перші напрацювання групи её можна буде вже завтра, 19 січня.

«19 січня відбудеться презентація нової групи, нового кліпу і нової пісні. Для мене це особливо хвилюючий момент, бо вперше я виступила автором усієї композиції – і музики, і слів. Ігорю простіше – ви й до цього знали, що як барабанщик, звукорежисер і в цілому музикант – він обдарований від бога», – повідомила Катерина.

Також колектив оприлюднив нову фотосесію авторства Poly Karpova:

Нагадаємо, по собі deliKate залишили повноформатний альбом «Вот Тебе Мир» (2013) та презентований на початку минулого року сингл «Марина»:

За матеріалами: прес-служби колективу