Гурт Cosmopolis випустив сингл «Мурка-2015»

Cosmopolis Мурка-2015 новий сингл
Ілюстрація: із офіційної спільноти колективу у ВКонтакте

На відміну від більшості пісень колективу, де автором слів є вокалістка Женя Фітч, натхненням для створення свіжого синглу став вірш поетеси Надії Теффі «Лист в Америку».

«Якщо вслухатися у слова, то у пісні є рядок «Позовет меня Мурка покойная». Мурка – це таке слово, яке усім зрозуміле. Воно викликає теплі емоції. З іншого ж боку, звичайно, виникає асоціація із блатною «Муркою». І від того, що ми можемо асоціюватися із цим «блатняком», нам самим смішно», – діляться історією появи назви пісні музиканти.

За словами вокалістки Cosmopolis Жені Фітч, нова пісня про любов до тварин.

«Для меня ця пісня про любов. Про величезну кількість людей, яких я зустрічаю і у Києві, і в інших містах, які люблять тварин і які витрачають свої кошти і час на те, щоб купувати цим тваринам їжу. У наш час знаходити гроші на харчування та допомогу покаліченим тваринам – це героїзм. Ось ці люди і цей вірш [покладений в основу пісні] – одне ціле. Можливо, хотілося зайвий раз привернути до цього увагу. Адже рівень людської цивілізації визначається ставленням сильних до слабких», – пояснила ідею пісні фронтвумен групи.

Прослухати нову аудіороботу Cosmopolis можна на сторінці команди на Soundcloud:

Зазначимо, що трек «Мурка-2015» став першою оприлюдненою аудіороботою гурту з часу випуску синглу «Всё Моё – Твоё». Ці композиції увійдуть до другого альбому Cosmopolis, концертна презентація якого відбудеться десятого жовтня у київському «Fedoriv Hub».

За матеріалами: прес-служби гурту