Гурт 5 Vymir поповнив свою відеографію кліпом «Мало Слiв»

Спеціально для промо-відео трек був переписаний за участі струнного квартету.
5 Vymir Мало Слiв офіційний кліп Moustache Cinema
Фото: скріншот з кліпу

Київські інді-рокери 5 Vymir презентували кліп на пісню «Мало Слів». Режисером відео став Андрій Бояр, а його продакшеном займалися фахівці Moustache Cinema. Останні відомі своєю роботою над офіційним промо-відео до пісні O.Torvald «Там Де Я», а також над лірик-відео «Горя Чуть Слышно» для Pianoбоя. Головну жіночу роль виконала молода акторка Анастасія Остреїнова.

Андрій Бояр, режисер: «Коли я почув пісню «Мало Слів», у мене одразу виник образ спустошеного і розгубленого молодого чоловіка, в якому водночас відчувається сила і оптимізм. Йому буде складно, навіть нестерпно, але він вистоїть і буде рухатись далі. Я розповів свою ідею хлопцям із 5 Vymir і вона їм сподобалась.
Кілька тижнів ми готувались до зйомок: майстрували шолом, шукали або власноруч робили інший реквізит, будували кабінет доктора [наук]. Потім було два знімальних дні «спогадів» та один день зйомок «підпільної лабораторії». Більшість ролей зіграли музиканти з 5 Vymir, а нашого підпільного професора втілив дідусь клавішника і вокаліста Вадіка [Лазарева] Євген Захорович Монзуль, на рахунку якого багато зіграних ролей. У тому числі і роль Леніна».

Спеціально для кліпу трек був переписаний зі струнним квартетом, у супроводі якого першого жовтня група відіграє сольний концерт у клубі «Atlas». Квитки на виступ 5 Vymir можна придбати за посиланням.

Відеокліп «Мало Слів»:

Зазначимо, що екранізована композиція увійшла до минулорічного студійного альбому 5 Vymir «Містолінія», який потрапив до 20 найкращих альбомів 2014 року за версією MusicInUA.

Нагадаємо, наприкінці липня інді-квартет випустив сингл «Містолінії», який став своєрідним підсумком кількарічного твочого етапу колективу.

Один коментар “Гурт 5 Vymir поповнив свою відеографію кліпом «Мало Слiв»

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *