Група Мотор’ролла зробила «Два Кроки До Весни»

Хмельницький рок-колектив випустив новий альбом.
Моторролла Два Кроки До Весни Сергій Присяжний
Фото: з офіційної сторінки гурту у ВКонтакте

Гурт Мотор’ролла презентував широкому загалу свій новий, п’ятий за ліком, студійний лонгплей, що отримав назву «Два Кроки До Весни».

Сергій Присяжний, лідер гурту: «Наш новий альбом створювався довгий час. Деякі пісні вже можна було почути на радіостанціях, на деякі відзняті відеокліпи. Родзинкою альбому є «колишні» дуетні композиції, тепер виконані виключно Мотор’роллою в оригінальний спосіб. Це пісня «Жар-Птиця», яка існує у варіанті із канадською групою Klooch, «Душа» з Ерікою і «Картина» з ведучим ранкового шоу на «RadioRoks» Сергієм Кузіним».

Також музикант наголосив, що назву платівки не варто сприймати буквально, адже в ній мова йде не стільки про зелену пору року, скільки про більш абстрактні явища.

Альбом, що містить десять треків, доступний як для вільного прослуховування на сторінці гурту у ВКонтакте, так і для придбання на iTunes та GooglePlay. Окрім того, в одному з інтерв’ю Сергій Присяжний зазначав, що планує за власний кошт видати невелику партію нового альбому на компакт-дисках.

Обкладинка та трек-ліст платівки:

Моторролла Два Кроки До Весни cover

01. Я Вірю
02. Проліски
03. Пілігріми
04. Забери Мене
05. Картина
06. Душа
07. Як Ти Ходила По Морю
08. Два Перших Кроки
09. Це Ти
10. Жар-Птиця