The Gitas екранізували «Femme Fatal»

До створення цього відео долучилися шанувальники гурту із усього світу.
The Gitas Femme Fatal Official Music Video
Фото: скриншот з відео

Українсько-американська формація The Gitas презентувала відеокліп на пісню «Femme Fatal». Екранізована композиція увійшла до останнього на сьогодні повноформатного альбому гурут «Beverly Kills». Офіційна прем’єра виднограю відбулася 21 грудня.

«Спасибі усім шанувальникам з усього світу, які зробили свій внесок у створення цього музичного відео! Без вас це не було б можливим. Дякуємо», – звернулися до своїх фанатів учасники The Gitas.

Відеокліп «Femme Fatal»:

Додамо, що «Femme Fatal» є уже третьою екранізованою композицією із альбому «Beverly Kills».

Раніше, у листопаді, Олександр Чемеров і компанія представили виднограй «That’s All I Do», зйомки якого відбувалися у місті Бербанк, що розташоване у східній частині долини Сан-Фернандо, на північ від ділового центру Лос-Анджелеса.

Відеокліп «That’s All I Do»:

Також у активі The Gitas відеокліп на «убивчий» лід-сингл останнього повноформатника. Офіційна прем’єра виднограю «Beverly Kills» відбулася 11 січня 2017 року.

Відеокліп «Beverly Kills»:

Нагадаємо, ще одне дітище Олександра Чемерова – гурт Димна Суміш – зараз працює над новим альбомом. Шостий студійний реліз культових чернігівських рокерів може побачити світ уже у наступному році. До слова, саме 2018-го колектив відсвяткує свій двадцятилітній ювілей.