Гітарист Плесо та Dalai Lama дебютував із сольним гуртом

Музичний стиль свого колективу Лоно Ігор Дзіндзьо називає «лемківським гранджем».
igor-dzindzo-lono-valerij-skoryk-josyp-grytsak-sonejko-yunka-robespierre-cardin-immago-pleso-dalai-lama-torf-rayna-main
Фото: надане музикантом / © Андрій Пастернак

У новорічну ніч відбувся перший виступ колективу Лоно, засновником якого є учасник львівського рок-гурту Плесо (екс-Dalai Lama) Ігор Дзіндзьо.

За словами музиканта, стиль свого новоствореного бенду він визначає як «лемківський грандж» або «греко-католицький панк».

«Ми граємо лемківський гранж або греко-католицький панк – інших штампів у мене немає», – говорить Ігор.

Окрім Дзіндзьо (вокал, гітара) учасниками Лоно також є бас-гітарист Валерій Скорик та барабанщик Йосип Грицак.

«Основи для деяких текстів я вкрав із народних лемківських пісень, які колись назбирав мій дід. Переробив їх так, що мало хто узагалі зрозуміє, що це колись було народним (бо там йдеться про любов гетеросексуальну, а я перекручую на гомосексуальну; там про любов до рідного краю, а я перекручую на любов до темних сил і випивки – так якось правдивіше) і написав ще кілька власних під шумок. Із аранжуванням композицій допоміг бас-гітарист Валерій Скорик (грав у гуртах TORF та Rayna). Мелодика сама прийшла, як злі духи чи привиди минулого. А потім прийшов барабанщик Йосип Грицак (колись грав у Хвора) і ми швиденько зробили з десяток треків.
У новорічну ніч уперше зіграли на закритій святковій вечірці. Наш наступний виступ відбудеться 13 січня у львівському клубі UNDERGROUND. Скоро почнемо записуватись – ми ж тільки у вересні зібрались. Наразі ж нас більше цікавлять живі, а не мертві виступи», – резюмував фронтмен Лоно.

Склад гурту:

Наразі у мережі можна знайти дві композиції із новорічного виступу тріо – «Сонейко» та «Юнка».

Як повідав MusicInUA лідер колективу, презентація першого офіційного синглу Лоно очікується не пізніше середини березня.

Зазначимо, що окрім теперішньої участі у Плесо та Лоно, Ігор Дзіндзьо також відомий як колишній гітарист львівських колективів Dalai Lama, Robespierre Cardin, а також як учасник першого складу гурту Immago.

Нагадаємо, наприкінці грудня Плесо презентували четвертий сингл зі свого дебютного міні-альбому, який, сподіваємось, нарешті побачить світ цього року.