Гітарист Фіолету Микола Тимощук залишив гурт

У майбутній тур колектив поїде із новим учасником.
Фіолет Микола Тимощук
Фото: з офіційної сторінки гурту Фіолет у facebook

Учора, 25 жовтня, стало відомо про припинення участі у гурті Миколи “Коліка” Тимощука. Інформація про це з’явилася на офіційних сторінках Фіолету в соціальних мережах.

«Як би не було важко ділитися подібними новинами, але робити ми це змушені… Після багаторічної роботи у Фіолеті у зв’язку з переїздом до Польщі припиняє свою участь у гурті на поки невизначений термін наш гітарист Колік Тимощук, невід’ємна і яскрава частина ‪#‎фіолетfamily.
Разом з Коліком ми записали усі наші альбоми з часів платівки «Rock’n’Love» (2012) включно із останнім альбомом «Пісні Любові На Полі Бою», більшістю пісень сольного проекту Колоса, сайд-проекту ТраТаТа; відіграли сотні концертів на фестивальних та клубних майданчиках України та близького зарубіжжя; відкатали десятки тисяч міжконцертних кілометрів та провели масу репетицій, драйвових поїздок, вечорів, тусовок та просто душевних розмов. За цей час ми встигли стати не просто ще одним музичним гуртом, а справжньою сім’єю», – значиться у повідомленні від імені гурту.

Також кілька слів про припинення своєї участі у Фіолеті сказав і Микола.

«Так складається життя… Любов дуже сильна штука. Я втрачаю одне щастя, щоб знайти інше. Всіх люблю і пам’ятатиму!», – прокоментував музикант.

Як зазначили у Фіолеті, зміни у складі жодним чином не вплинуть на концертні плани колективу.

«Вже найближчим часом ми познайомимо вас з людиною, яка разом з Фіолетом поїде в найближчий тур Україною з презентацією нового альбому. Репетиційний процес триває повним ходом. Все буде добре!», – обіцяють рок-музиканти.

Нагадаємо, третій студійний альбом Фіолету «Пісні Любові На Полі Бою» побачив світ восьмого жовтня. Саме ця платівка стала першим релізом, історії створення пісень з якого висвітлено у нашій новій рубриці «Трекінг».

За матеріалами: прес-служби гурту