Гайдамаки виступлять на цьогорічному фестивалі «Sziget»

Це буде другий виступ українського колективу на сцені угорського фестивалю.
Гайдамаки Sziget 2015
Фото: надане прес-службою групи

Після шестирічної перерви гурт Олександра Ярмоли знову виступить на найбільшому фестивалі Центральної та Східної Європи. Цього року українські фолк-рокери розділять сцену із Роббі Віллямсом, гуртами Gogol Bordello, Dropkick Murphys, Florence & Machine, Interpol, Enter Shikari, Che Sudaka та іншими зірками світової музики.

За повідомленням прес-служби групи, українські прихильникі колективу зможуть побачити своїх кумирів на сцені фестивалю «Захід». Також планується участь гурту у низці інших європейських фестивалів, що відбудуться в Естонії, Німеччині та Польщі.

Нині ж Гайдамаки наполегливо готуються до київської презентації свого нового альбому «УкрОп». Концертне ознайомлення столичної публіки із новим творінням козак-рокерів відбудеться 16 квітня у клубі «Sentrum». Повідомляється, що музиканти «постануть перед слухачами з грандіозною спеціальною концертною програмою та надпотужним звуком і світлом». Вартість квитків коливається від 150 до 400 гривень. Придбати їх можна в онлайн-касах «Карабас», «Parter.ua» та «Concert.ua».

Відеокліп на титульну пісню альбому Гайдамаків «УкрОп»:

https://www.youtube.com/watch?v=F6OBEYss4XQ

Нагадаємо, що Гайдамаки не єдиний український гурт, що виступить на «Sziget 2015». Нині триває конкурс від «Sziget Festival Україна», переможець якого виступить від України на «Sziget Europe Stage» 11 серпня. Утім, його організатори анулювали результати першого туру через недотримання деякими командами умов конкурсу.

За матеріалами: прес-служби гурту