Гайдамаки оприлюднили кліп на пісню з фільму «Крути 1918»

Аби відтворити настрій стрічки та пісні, музиканти знялись у виднограї у 20-градусний мороз.
Гайдамаки Чорна Рілля відео кліп Крути 1918 фільм Крути
Фото: скриншот з кліпу.

Сьогодні, 28 січня, гурт Гайдамаки представив виднограй на пісню «Чорна Рілля», що стала звуковою доріжкою до історичного фільму-екшену «Крути 1918».

За словами учасників колективу, їхня пісня – «чоловіча історія про незламність духу».

«Аби відтворити настрій фільму та пісні, музиканти знялись у 20-градусний мороз на середині Київського водосховища, де безкрайній крижаний простір послужив метафорою чистоти і вічності, у яку відійшли душі героїв, що полягли у нерівній битві», – сповіщають у прес-службі гурту.

Цікаво, що режисерами виднограю стали самі учасники Гайдамаків.

Кліп на пісню «Чорна Рілля»:

Нагадаємо, рівно тиждень тому, 22 січня, відбулася прем’єра першого офіційного саундтреку до стрічки «Крути 1918». Ним стала пісня «Стежечка» з другого альбому Христини Соловій «Любий Друг».

Додамо, що в основу історичної кінострічки покладено реальну історію бою на залізничній станції Крути взимку 1918 року.

«На тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнене “червоними” агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, стають проти чотиритисячного добре озброєного війська», – сказано у описі до фільму.

Офіційний трейлер фільму «Крути 1918»:

За матеріалами: прес-служби гурту.